top of page
Anchor 1
F5_3 (2).jpg

O lokalite

Bývajte v ulici s drobnou zástavbou rodinných domov

Mesto Prešov poznáte. Poznáte aj život na Ružovej? Nechajte sa zlákať pokojnou štvrťou so všetkým potrebným, od skvelej infraštruktúry vďaka železničnej stanici až po dostupnosť prírody. Reštaurácie v centre na krok, ranč, escape roomy, soľná jaskyňa, galérie, múzeá, či vodné atrakcie čakajú až ich prebádate.

Viladom Ružová rastie na križovatke ulíc Sabinovská a Ružová, 5 min. autom od Konkatedrály sv. Mikuláša a Neptúnovej fontány.

F1.jpg

Benefity

Samostatne stojaci dom zrekonštruovaný kompletne zvnútra aj v exteriéri ponúka tri samostatné jednotky, každá na samostatnom podlaží, kde vás náklady na 5-člennú rodinu budú stáť iba 100 eur mesačne.

Špičkové tepelné čerpadlo

Ku výbave v cene  patrí aj špičkové tepelné čerpadlo na ohrev TUV značky De Dietrich KALIKO so zásobníkom .

 

Smarthome domácnosť

Každý byt má samostatné elektrické infra-podlahové vykurovanie s nastaviteľnými WIFI termostatmi v každej izbe - viaczónová regulácia ovládaná cez Váš mobil je pohodlná a praktická.

Anhydritový poter

Najefektívnejší prenos tepla vďaka anhydridovej samonivelizačnej podlahe Vám ušetrí ročne stovky eur na kúrení.

Ponuka bytov

Oficiálny predajca projektu:

ci estate_logo.png

Ci estate, s.r.o.

Levočská 10

058 01  Poprad

+421 911 722 945

info@ciestate.eu

Kontaktujte nás

Ďakujeme!

Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.

bottom of page